Πρόγραμμα περιοδειών

Παρακάτω, μπορείτε να δείτε το πρόγραμμα περιοδειών της υποψήφιας βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας κυρίας Παπακώστα – Παλιούρα Κατερίνα.

Τρίτη 18/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 18:30  ΑΓΡΕΛΙΑ
  • 19:00  ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟ
  • 19:30  ΑΡΔΑΝΙ
  • 20:00 ΚΡΗΝΙΤΣΑ
  • 20:30  ΖΗΛΕΥΤΗ
  • 21:00  ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΣ

Τετάρτη 19/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 18:30 ΜΕΓ. ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ
  • 19:15  ΜΙΚΡΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ
  • 19:45  ΔΙΑΛΕΧΤΟ
  • 20:30 ΜΕΓΑΡΧΗ
  • 21:15  ΚΑΛΟΝΕΡΙ
  • 21:30 ΑΝΤΑΛΛΑΞΙΜΑ

Πέμπτη 20/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:00  ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟ
  • 19:30  ΓΟΡΓΟΓΥΡΙ
  • 20:00 ΠΡΙΝΟΣ
  • 20:30 ΓΕΝΕΣΙ
  • 21:00  ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

Παρασκευή 21/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 20:00 ΔΡΟΣΕΡΟ
  • 20:30 ΜΟΥΡΙΑ
  • 21:00 ΠΗΓΗ
  • 21:30 ΛΥΓΑΡΙΑ
  • 22:00 ΓΟΜΦΟΙ
  • 22:30 “ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΒΛΑΧΩΝ” ΦΡΟΥΡΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Σάββατο 22/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ:
  • 19:30 ΛΙΛΗ
  • 20:00 ΔΡΟΣΟΠΗΓΗ
  • 20:30 ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ
  • 21:00 ΦΗΚΗ
  • 21:30 ΠΙΑΛΕΙΑ

Κυριακή 23/6/2019

ΠΡΩΙ
  • 09:15 ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΩΝ ΠΡΙΝΟΣ
  • 10:30 ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ
  • 11:15 ΕΞΑΛΟΦΟΣ
  • 11:30 ΦΩΤΑΔΑ
  • 11:45 ΒΑΛΤΙΝΟ
  • 12:15 ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗ
  • 12:30 ΑΜΜΟΥΔΙΑ
  • 12:45 ΜΑΤΣΟΥΚΕΪΚΑ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 20:00 ΛΟΓΓΟΣ
  • 20:30 ΓΛΙΝΟΣ
  • 21:00 ΑΓ. ΚΥΡΙΑΚΗ
  • 21:30 ΚΑΡΥΕΣ
  • 22:00 ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΛΥΒΙΑ

Δευτέρα 24/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 20:00 ΡΙΖΑΡΙΟ
  • 20:30 ΠΑΤΟΥΛΙΑ
  • 21:00 ΧΡΥΣΑΥΓΗ
  • 21:30 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ

Τετάρτη 26/6/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:30 ΠΕΤΡΩΤΟ
  • 20:00 ΓΕΩΡΓΑΝΑΔΕΣ
  • 20:30 ΚΛΟΚΟΤΟΣ
  • 21:00 ΚΕΡΑΜΙΔΙ
  • 21:30 ΠΗΝΕΙΑΔΑ
  • 22:00 ΖΑΡΚΟ

Πέμπτη 27/6/2019

ΠΡΩΙ
  • 09:30 ΟΙΧΑΛΙΑ
  • 11:30 ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
  • 12:30 ΔΙΑΣΕΛΛΟ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:30 ΚΡΗΝΗ
  • 20:30 ΓΡΙΖΑΝΟ
  • 21:00 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
  • 21:30 ΦΑΡΚΑΔΟΝΑ

Παρασκευή 28/6/2019

ΠΡΩΙ
  • ΛΑΪΚΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
  • 10:15 ΡΑΔΙΟ ΣΤΑΓΩΝ
  • ΛΑΪΚΗ ΠΥΛΗΣ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:30 ΠΕΤΡΟΠΟΡΟ
  • 20:00 ΝΟΜΗ
  • 20:30 ΣΕΡΒΩΤΑ
  • 21:00 ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
  • 21:30 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ

Σάββατο 29/6/2019

ΠΡΩΙ
  • ΚΛΕΙΝΟΒΟΣ – ΙΕΡΟΣ ΝΑΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΙ ΠΑΥΛΟΥ
  • 11:30 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΗ
  • 12:00 ΓΛΥΚΟΜΗΛΙΑ
  • 12:30 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ
  • 13:00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙ
  • 13:30 ΑΗΔΟΝΑ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:00 ΣΑΡΑΚΙΝΑ
  • 19:45 ΒΥΤΟΥΜΑ
  • 20:15 ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ
  • 20:45 ΘΕΟΠΕΤΡΑ
  • 21:15 ΑΥΡΑ
  • 21:45 ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κυριακή 30/6/2019

ΠΡΩΙ
  • 09:30 ΒΛΑΧΑΒΑ
  • 10:30 ΕΛΑΤΗ
  • 11:30 ΑΝΤΑΜΩΜΑ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ
  • 12:30 ΝΕΡΑΪΔΟΧΩΡΙ
  • 13:00 ΠΥΡΡΑ
  • 13:30 ΚΟΤΡΩΝΙ
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 19:30 ΠΑΛΑΙΟΚΑΡΥΑ
  • 20:00 ΡΟΠΩΤΟ
  • 20:30 ΦΙΛΥΡΑ
  • 21:00 ΑΓ. ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ

Δευτέρα 1/7/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • 20:30 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
  • 21:00 ΔΙΑΒΑ
  • 21:30 ΚΑΣΤΡΑΚΙ

Τρίτη 2/7/2019

ΑΠΟΓΕΥΜΑ
  • ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ
  • ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ
  • ΠΥΡΓΟΣ
  • ΠΥΡΓΕΤΟΣ